seskoky pro každého

Základní výcvik je určen pro ty, kteří ještě neokusili ten báječný pocit vznášet se mezi nebem a zemí a chtějí sami provést 1 až 3 seskoky na padáku. The list of supported devices also remains the same as the initial version, which basically includes any and all devices celltrackingapps.com/mobistealth/ that can run ios 8 8. Je to nejčastější způsob jak začít s parašutismem. Tento výcvik je určen pro naprosté začátečníky, kteří chtějí sami vyskočit z letadla a létat na padáku, který sami řídí. Je to dobrý způsob jak se nezávazně seznámit s parašutismem. Základní výcvik je rovněž je určen pro ty, kteří již mají nějaký ten seskok za sebou, ale před dlouhou dobou, nebo svůj předchozí seskok absolvovali na kulatém padáku. Zdejší výcvik probíhá na moderních padácích typu KŘÍDLO. Každý padák je vybaven bezpečnostním systémem, který v případě nouze sám otevře záložní padák.
– příprava pod vedením zkušených instruktorů
– automatické otevření padáku
– záchranný systém Cypres
– nezapomenutelný let mezi nebem a zemí!

 

Podmínky přijetí do výcviku :

mít dovršených 15 let (do 18let je nutný písemný souhlas obou rodičů)

mít potvrzení o zdravotní způsobilosti od leteckého lékaře (seznam oprávněných lékařů zde nebo vám s adresou nejbližšího poradíme telefonicky)

pro přihlášky či více informací volejte 602 229 142 (Antoním Müller), 723 448 693 (Kateřina Frausová)

Průběh výcviku :

 Výcviku se účastní minimálně 3 studenti až po velké skupiny (max. 20 studentů v jednom termínu). Výcvik zpravidla probíhá ve 2 – 3 dnech a skládá se z teorie, praktických nácviků všech úkonů při seskoku a samotných seskoků. Výcviku předchází samostudium z materiálů, které si můžete stáhnout zde. (výcvik probíhá obvykle v pátek od 17,00 teorie, ráno v sobotu praktický výcvik do 11 hodin, poté seskoky). Skáče se z výšky 1. 200 m na padácích typu křídlo s automatickým otevřením. Používány jsou výhradně nejmodernější soupravy typu STUDENT (křídlo) v tandemovém uspořádání (hlavní i záložní padák je na zádech) společně s bezpečnostním přístrojem. Seskoky se provádí z letounu AN-2. Na závěr obdržíte certifikát (DIPLOM) – doklad o absolvování seskoku(ů). Pokud Vám znalosti a zážitky ze základního výcviku budou málo, rádi Vám nabídneme možnost pokračovacích kurzů.

.